1
        

Zelts nedodas rokās? Varbūt roc neīstajā vietā!

 
27/04/2017
 
Nesen publicējām interesantu rakstu par vismaz trim iemesliem, kādēļ pēc ilgiem un pamatīgiem meklējumiem zelts tik un tā negrib doties rokās, šoreiz turpinājums ar vēl trim argumentiem, kādēļ tā notiek.

Tu neroc īstajā vietā!
Pieņemsim, ka esat veicis nelielu izpēti un atklājis ūdens avotu, kur jābūt zeltam. Jūs liekat lietā savu sijāšanas trauku ūdens malā, iegrābjat tajā smiltis ar granti un sākat skalot. Trauka dibenā jūs atrodat dažus granātus, nedaudz melnās smiltis, taču ne zeltu.

Pat, ja jūs atrodaties ar zeltu ļoti bagātā zonā, ir svarīgi saprast, kur tieši tas atrodas ūdenī. Zelts nav izkliedēts viscaur upē vai strautā. Sakarā ar zelta specifisko smagumu, tas „uzvedas” ļoti paredzami, tāpēc bieži zeltu var atrast ļoti viegli, ja vien meklē īstajās vietās.

Mācīties pareizi „lasīt upi” zelta atrašanai ir viens no vissvarīgākajiem aspektiem tā ieguvē. Tiklīdz jūs saprotat, kā zelts „uzvedas” straumes ceļā, jūs diezgan precīzi varēsiet noteikt vietas, kur tas atrodas jebkurā tekoša ūdens tilpnē. Protams, vajadzēs veikt nelielu izpēti, lai atrastu visbagātākās vietas, taču pareiza izpratne par to būs jūsu panākumu atslēga.

Jūs nepietiekami daudz esat izpētījis materiālu!
Tā nu jūs esat pie labi zināma „zeltu saturoša” strauta, apbruņots ar zināšanām par to, kādā veidā un kāpēc zelts ir izvietots noteiktās zonās, un tagad šķiet, ka zināt visu, kas būtu jāzina. Jūs atrodat lielisku vietu aiz liela laukakmens straumes iekšējā līkumā, kur sākat rakt un rokat vēl dziļāk. Kad rakšana kļūst smagāka, šķiet, ka beidzot esat nokļuvis tuvāk pamatiezim un iegrābjat liekšķeri grants savā zelta skalojamajā traukā. Un atkal jūs to izskalojat un nekā neatrodat!

Kas gan te notiek tagad?!? Jūs visu izdarījāt pareizi, esat veicis izpēti, atradis ar zelta iegulām bagātu upi, kur arī agrāk ticis atrasts zelts, atklājāt jauku vietu, kur vienkārši ZINĀT, ka tur jābūt zeltam, bet kāpēc nekas neatradās?! Jūs visu esat darījis pareizi līdz šim punktam… bet tagad ir laiks pārcilāt dubļus!

Pirmkārt, ļoti ticams, ka neesat aizracies līdz pašam pamatiezim. Vislielākās zelta iegulas atrodas tieši uz pamatieža. Bieži vien es pats paraku tikai dažas pēdas dziļumā un tad sāku sijāt. Taču vēlāk izrādījās, ka man vajadzēja rakt vēl dziļāk. Un, otrkārt, es izsijāju tikai vienu vai divas liekšķeres materiāla un tad virzījos tālāk.

Ja jūs visu esat izdarījis pareizi un ticat, ka atrodaties labā vietā, ir laiks pievērsties procesam nopietni un kārtīgi apstrādāt granti. Pat, ja viss, kas jums ir, ir zelta sijāšanas trauks, veltiet pietiekami daudz laika, lai sijāšanu veiktu pareizi. Dariet visu, lai aizraktos līdz pamatiezim. Iztīriet visas spraugas pamatiezī, jo tieši tur ir vislielākā iespējamība atrast zeltu. Papūlieties to izdarīt! Turpiniet rakšanu, turpiniet sijāšanu un materiāla apstrādāšanu. Viena vai divas porcijas sijājamā materiāla ir nepietiekami, lai novērtētu vietas kvalitāti.

Sekmīga zelta meklēšana ir smags darbs!
Patiešām nav cita veida, kā to darīt. Es nezinu nevienu, kurš ir slinks, lai izietu ārā, bet regulāri atrod daudz zelta. Protams, jums var veikties un varat atrast dažas kripatiņas zelta sava skalojamā trauka dibenā vai varbūt nelielu tīrradni, vai pat divus, lietojot metāla detektoru, tomēr visveiksmīgākie zelta meklētāji vienmēr strādā smagi un sevi nežēlo.

Var šķist, ka šajā rakstā ir izklāstīta tikai pamatinformācija, taču jūs neticēsiet, cik bieži tā netiek ņemta vērā… un cilvēki iznieko ļoti daudz laika, meklējot zeltu vietās, kur ir ļoti neliela iespēja to atrast. Ievērojot šos trīs noteikumus, jūs noteikti būsiet uz panākumu ceļa! Veiksmi!

Avots: raregoldnuggets.com

обратно или вернуться обратно