1
    

Piegāde

BEZMAKSAS saņemšana E lats filiālēs
Pārsūtīšana uz citu E lats filiāli – 5.50 EUR

Preces rezervācija ir iespējama ar termiņu līdz trīs dienām.  

 

Piegāde ar kurjeru:

Pasūtījumiem Latvijā – 5.50 EUR

Pasūtījumiem uz Lietuvu un Igauniju – 15 EUR

Pasūtījumi uz citām valstīm pēc piegādātāja norādītajiem tarifiem.

Uzmanību!

Ja pasūtījums satur preces no vairākām E lats filiālēm, tad no nākamajiem veikaliem tiek aprēķināta piegādes maksa – 5,50 EUR.

 

Atteikuma tiesības

Klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no www.e-lats.lv iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs esat saņēmis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko Jūs esat norādījis, ir saņēmis preci.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei, tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Lai izmantotu atteikuma tiesības:

 • Aizpildiet veidlapu par atteikuma tiesību izmantošanu;

 • Nogādājiet atteikuma veidlapu, preci un pirkuma apliecinošu dokumentu tuvākajā E lats filiālē vai vienojieties ar mums par preces atpakaļ nosūtīšanu izmantojot kurjeru (sūtīšanas izmaksas sedz preces atgriezējs).

Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, izņemot, piegādes izmaksas, 14 dienu laikā no dienas, kad prece tiks saņemta. Atmaksa tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;

 • Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai, ja prece ir nepārprotami personalizēta;

 • Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atgriezt atpakaļ (tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, matu taisnotāji, apakšveļa, zeķes un zeķubikses, smaržas, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces);

 • Prece, tās īpašību dēļ, pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;

 • Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

 

Garantija

 

SIA E lats filiālēs un internetveikalā iegādātajai precei tiek nodrošināta likumā paredzētā preces atbilstības garantija.

 • Precēm, kuras iegādātas E lats filiālēs vai internetveikalā tiek piemērota garantija 24 mēnešus no preces iegādes datuma. Attālināta pirkuma gadījumā, par iegādes datumu tiek uzskatīts preces saņemšanas datums.

Garantijas piemērošanas nosacījumi:

 • Skaidri secināms Preces defekts, kurš nav radies neatbilstošas lietošanas rezultātā apmainīt preci jebkurā E lats filiālē;

 • Defekts nav konstatējams E lats filiālē vai tā īpašības neizpaužas regulāri un kuras nav radušās neatbilstošas lietošanas rezultātā. E lats nodrošina bezmaksas preces defektu diagnostiku/novēršanu, Preci iesniedzot jebkurā E lats filiālē.

 • Prece defekta rezultātā, kurš nav radies neatbilstošas lietošanas rezultātā un nav labojams vai aizvietojams ar citu preci, E lats atgriež samaksāto pirkuma maksu tādā pašā veidā kā ticis veikt maksājums.

Lai pieteiktu preces Garantijas gadījumu klientam jāiesniedz:

 • Preces iegādes pavadzīme, elektroniski vai drukātā veidā, gadījumos, kad Preces apmaksa veikta attālināti;

 • Preces iegādes EKA čeks, gadījumos kad apmaksa veikta filiālē.


Atpakaļ