1
        

Kas mēs esam?
Katram ir gadījusies situācija, kad vēl salīdzinoši jauns mobilais telefons vai cita ierīce vairs nav nepieciešama un gribētos to samainīt pret citu. Tādēļ 2000. gada 25. februārī tika dibināta SIA E-Lats. Veidojot uzņēmumu, mūsu mērķis ir kļūt par vienu no lielākajiem Latvijas lietotās sadzīves tehnikas, mobilo telefonu un juvelierizstrādājumu tirgotājiem.

Pašlaik E-Lats iepērk un pārdod lietotu foto un video tehniku, sakaru līdzekļus, televizorus, audio tehniku, datortehniku, spēļu konsoles, CD, DVD un citu sadzīves tehniku.

SIA E-Lats ik gadu iegulda ievērojamus līdzekļus darbinieku apmācībā, nodrošinot kvalitatīvas konsultācijas, laipnu apkalpošanu un kvalitatīvu servisu. Uzņēmums iepērk un piegādā klientiem produktus par labām cenām.

 

Kāpēc E-Lats ir īpašs interneta veikals?
Mums ir svarīgas katra klienta vajadzības, tādēļ tiek piedāvāts plašs preču un pakalpojumu klāsts. www.e-lats.lv pārdod tikai lietotas preces (izņemot mobilo telefonu aksesuārus, baterijas utt.). Visas preces, kas ir pārdošanā, pārbaudījuši mūsu darbinieki, un tās ir darba kārtībā.

 

Mūsu klientiem ir iespēja preces:
- pārdot;
- mainīt pret citām saņemot vai samaksājot cenu starpību;
- mainīt pret jaunām precēm, kurām tiek nodrošinātas visas ražotāju garantijas. Rīgas teritorijā jaunām precēm tiek nodrošināts papildus garantiju serviss;
- ieķīlājot preci, var saņemt aizdevumu;
- preču iegādei var tikt izmantots līzings, tādējādi maiņas gadījumā jūs saņemiet jaunu preci un vēl naudu par vecās preces realizāciju.

Mums ir profesionāli preču konsultanti, kuri ieteiks visizdevīgāko preču maiņas vai pakalpojuma variantu. Mums ir ātri un jauki kurjeri, kuri veic preču piegādi Rīgā, kā arī ir iespēja piegādāt preces visā Latvijā izmantojot kurjerpastu.

 

2010.gads    1. Dabas programmas ietvaros iegādājas Stādaudzētavas Meristēmas aktīvus un uzsāk augļukoku stādu un ziedu audzēšanu www.e-stadi.lv.
2. Pārprofilē internetveikalu www.bestmarket.lv no jaunas tehnikas tirdzniecības uz aksesuāru tirdzniecību.
3. Tiek izveidota mājas lapa nelielu dzīvokļu īrei Ŗīgā, Čiekurkalnā www.e-majas.lv.
2011.gads     1. Iegādājās uzņēmumu E-kredīts www.e-kredits.lv , kas sniedz finanšu pakalpojumus pārsvarā ārpus Rīgas.
2. Uzsāk kredītu bez ķīlas izsniegšanu.
3. Iestājas Latvijas Ātro Kredītu Devēju Asociācijā www.lakda.lv.
4. Uzsāk zelta iepirkšanu pa pastu www.e-paka.lv.
5. Saņem licenci privātpersonu kreditēšanai.
6. Saņem no FKTUK atļauju norēķinu operāciju veikšanai un kļūst par maksājumu uzņēmumu.
.
2012.gads     1. Atjauno savu darbību Latvijas Lombardu asociācijā.
2. Uzsāk investīciju zelta tirdzniecību.
3. Uzsāk briljantu tirdzniecību.
4. E-stādi uzsāk lauksaimniecības produkcijas ražošanu, pirmie produkti medus www.zeltamedus.lv, zelta cidoniju sula un mājas vīns.
5. Iestājas Latvijas Biškopības biedrībā www.strops.lv.
6. Kļūst par vienu no lielākajiem Latvijas bankas izdoto monētu tirgotājiem.

Atpakaļ